Знайдіть значення многочлена x3 - 5x + 6, якщо х = -2


Ответы на вопрос

Отвечает Мецкер Ника.

Ответ:

x3 - 5x + 6= -2×3-5×(-2)+6=-10

Объяснение:

pravilno 100%%%%