А) (2x² - y)(x² - y); б) (7x² + a²)(x² - 3a²); B) (11y² – 9)(3y – 2); г) (5а-3а³)(4а-1) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Скакова Лиза.

Відповідь:

Пояснення:

a) Розклад (2x² - y)(x² - y) = 2x⁴ - 3x² y + y² можна спростити до 2x⁴ - 3x² y + y², поєднавши загальний член x² y.

b) Розклад (7x² + a²)(x² - 3a²) = 7x⁴ - 21a² x² + 9a4 можна спростити до 7x⁴ - 21a² x² + 9a⁴, об'єднавши загальний член a² x².

c) Розклад (11y² – 9)(3y – 2) = 33y³ - 55y² + 18y - 18 можна спростити до 33y³ - 55y² + 18y - 18 шляхом поєднання загального члена y.

d) Розклад (5а-3а³)(4а-1) = 20a² - 3a⁴ - 15a + 3a³ можна спростити до 20a² - 3a⁴ - 12a + 3a² шляхом об'єднання спільного члена -3a.

Отвечает Ахылова Сымбат.

Ответ:

скачай в плей маркете приложения Photomath