Між якими цілими послідовними числами міститься число √38?​


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Настя.

Відповідь:

Пояснення:

Ми починаємо з пошуку двох послідовних цілих чисел, між якими лежить √38.

Для цього можна спробувати підносити ці числа до квадрату, доки не отримаємо результат, більший за 38. Наприклад, 5^2 = 25, що менше 38, і 6^2 = 36, що також менше 38. Однак 7^2 = 49, що більше 38.

Це говорить нам про те, що √38 більше 6 і менше 7, тобто лежить між двома послідовними цілими числами 6 і 7. Отже, можна сказати, що число √38 лежить між цілими числами 6 і 7.