Функцію задано формулою у = 4x-6. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює 3. а) - 3;

б) - 18; в) 4; г) - 4. поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Креницына Варя.

Ответ:

а) у=4×(-3)-6

у=-18

б)у=4×(-18)-6

у=-78

в)у=4×4-6

у=10

г) у=4×(-4)-6

у=22