Винести множник з-під знака кореня √72x¹²


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:Розкладемо 72 та $x^{12}$ на прості множники:

$$72 = 2^3 \cdot 3^2$$

$$x^{12} = (x^6)^2$$

Тоді маємо:

$$\sqrt{72x^{12}} = \sqrt{2^3 \cdot 3^2 \cdot (x^6)^2} = \sqrt{2^3} \cdot \sqrt{3^2} \cdot \sqrt{(x^6)^2} = 2\cdot3\cdot x^6 = 6x^6$$

Отже, винесенням множника з-під знака кореня отримали вираз $6x^6$.