Дві бригади працюючи разом, можуть виконати певне завдання за 12 год. Якщо спочатку половину роботи

виконає перша бригада, а потім друга її завершить, то всю роботу буде виконано за 25 год. За скільки годин може виконати завдання кожна бригада, працюючи самостійно?

Ответы на вопрос

Отвечает Чухрий Диана.
X1 - час для виконання всієї роботи першою бригадою
x2 - час для виконання всієї роботи другою бригадою

за 1 годину 1 бригада виконає 1/х1 роботи
за 1 годину 2 бригада виконає 1/х2 роботи
всю роботу виконають за 12 годин

1/(1/х1+1/х2)=12
х1+10=х2

———————

х1*х2=12*(х1+х2)
х1+10=х2

———————

х1*х1+10х1=12*х1+12*х1+12*10

———————

х1*х1-14х1-120=0
x1=20 - це відповідь
x1=-6 - а це сторонній корінь