Сила в 1 Н розтягує пружину на 3 см. Яку роботу вона при цьому виконує? Розв'язати через інтеграл.


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Андрей.
Дано:
F = 1 H
Δ = 3 cм = 0,03 м
A-?
—————————-
Розв’язок :
A = k•Δx / 2
Знайдем жорсткість пружини k:
k=F/Δx
Підставимо:
A = F•Δx ² / (2•Δх) = F•Δx / 2
A = 1•0,03 / 2 = 0,015 Дж
Відповідь: 0,015 Дж виконує роботу при силі 1 Н та розтягуванні на 3 см