Функцію задано формулою y=2x-5.Знайдіть значення функції,якщо значення аргументу=10


Ответы на вопрос

Отвечает Барбарисова Алина.

y = 2x - 5 \\ x = 10 \\ y = 2 \times 10 - 5 = 20 - 5 = 15