Розв’яжіть нерівність (х – 8)(х + 2) ≥ 2+6х + 11. Знайдіть її найбільший цілий від’ємний

розв’язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.

Ответ:

Розкриваємо дужки та складаємо подібні доданки в правій частині нерівності:

х^2 - 6х - 16 ≥ 0

Далі знаходимо корені квадратного рівняння:

х1 = (6 + √100)/2 = 8

х2 = (6 - √100)/2 = -2

Таким чином, нерівність виконується при x ≤ -2 або x ≥ 8.

Найбільший цілий від'ємний розв'язок нерівності буде x = -3.

Відповідь: -3.

Объяснение: