Маємо функцію у=-2х+5 1)знайти у, якщо х=-0,5; 4; -3; 0.2)знайти х, якщо у=-2; 0; 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Алина.

Ответ: 1) у=6; -3; 11; 5 ; 2) х=3,5; 2,5; 0

Объяснение: 1) якщо х=-0,5, то у=-2*(-0,5)+5=1+5=6

якщо х=4, то у=-2*4+5=-8+5=-3

якщо х=-3, то у=-2*(-3)+5=6+5=11

якщо х=0, то у=-2*0+5=0+5=5

2) якщо у=-2, то -2=-2х+5, -2х=-7, х=3,5

якщо у=0, то 0=-2х+5, -2х=-5, х=2,5

якщо у=5, то 5=-2х+5, -2х=0, х=0