ПИТАННЯ: 9/16 Який з виразів має зміст? √16-49 √(-100) ² √(-10) ³ √(-100)​


Ответы на вопрос

Отвечает Короткова Аня.

Ответ: √(-100)²

Объяснение: Перший вираз не має змісту, тому що 16-49=-33, а корінь із від'ємного числа добути не можна.

Третій вираз не має змісту, тому що (-10)³ = -1000, а корінь із від'ємного числа добути не можна.

Четвертий вираз не має змісту, тому що -100 є від'ємним числом, корінь із якого добути не можна.

Важлива примітка. Я обрав правильним саме другий варіант, якщо:

  • у першому вираз 16-49 повністю знаходиться під коренем
  • у другому виразі піднесення до квадрату відбувається під коренем
  • аналогічно до другого, тільки тут це про піднесення до кубу

Отвечает Сеник Софія.

Ответ:

Объяснение:

√(16-49) =√(-33) - не имеет смысла

√(-100) ² √(-100)*(-100) = √10 000 = 100.

√(-10) ³ = √((-10)*(-10)(-10)) - не имеет смысла

√(-100)​ =  не имеет смысла.