Помогите!!!система x²-4xy+4y²=363y-x=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Илья.

Ответ:

Объяснение:

З рівняння 3y - x = 5 виразимо x:

x = 3y - 5

Підставимо це значення x у перше рівняння:

(3y - 5)² - 4(3y - 5)y + 4y² = 36

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

9y² - 30y + 25 - 12y² + 20y + 4y² = 36

y² - 10y + 11 = 0

Розв'язуємо квадратне рівняння:

y₁ = 1, y₂ = 9

Підставляємо значення y в вираз для x:

при y₁: x = 3(1) - 5 = -2

при y₂: x = 3(9) - 5 = 22

Отже, розв'язками системи є дві пари чисел (-2, 1) та (22, 9).