ПОМОГИТЕ,СРОЧНО,ПОЖАЛУЙСТА 9.2. Функцію задано формулою f(x)=x−54−x−62. 2. Знайдіть значення

аргументу, при якому значення функції дорівнює -5,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Горшунова Катя.

Ответ:

1. Підставляємо значення функції f(x) = -5,5 у формулу f(x) = x - 54 - x^(-6/2).

2. Отримуємо рівняння -5,5 = x - 54 - x^(-6/2).

3. Переносимо -54 на ліву сторону рівняння: -5,5 + 54 = x - x^(-6/2).

4. Складаємо чисельник і знаменник показника степеня: -5,5 + 54 = x - x^(-3).

5. Складаємо чисельник і знаменник дробу: 48,5 = x - 1/x^3.

6. Переносимо -1/x^3 на ліву сторону рівняння: 48,5 + 1/x^3 = x.

7. Знаходимо значення x, розв'язуючи рівняння: x = 3,5.

Отже, значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -5,5, дорівнює 3,5.