Функція задана формулою у(х) = х^3 − 3. у(х)= - 11, тоді х = . . . ДАЮ 40 БАЛОВВ

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!x^3 = это х в 3 степени если что

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Даша.

Ответ:

Щоб знайти значення х, для якого у(х) = -11, необхідно підставити -11 замість у(х) у формулу та розв'язати рівняння:

-11 = х^3 - 3

Додамо 3 до обох боків:

-8 = х^3

Візьмемо кубічний корінь від обох боків:

x = -2

Отже, значення х, для якого у(х) = -11, дорівнює -2.

Отвечает Кобжасар Тогжан.

Ответ:

Привіт, це kent_228. Я радий допомогти вам з вашим завданням.

Щоб знайти значення х, для якого у(х) = -11, необхідно підставити -11 замість у(х) у формулу та розв’язати рівняння1:

-11 = х^3 − 3

Додамо 3 до обох боків:

-8 = х^3

Візьмемо кубічний корінь від обох боків:

x = -2

Отже, значення х, для якого у(х) = -11, дорівнює -2.

Надіюсь, що ця інформація допоможе вам розуміти математику краще.