1.Функцію задано формулою у=-2x-4. Знайдіть:значення аргументу, при якому y(x) = -1, y(x) = 1;


Ответы на вопрос

Отвечает Иванюк Снижана.

Объяснение:Дано функцію: у=-2x-4.

Щоб знайти значення аргументу, при якому y(x) = -1, ми можемо підставити -1 вмісце y та вирішити рівняння для x:

-1 = -2x - 4

Додамо 4 до обох боків рівняння:

3 = -2x

Розділимо обидві сторони на -2:

x = -3/2

Отже, при x = -3/2 функція y(x) = -2x - 4 має значення -1.

Аналогічно, щоб знайти значення аргументу, при якому y(x) = 1, ми можемо підставити 1 вмісце y та вирішити рівняння для x:

1 = -2x - 4

Додамо 4 до обох боків рівняння:

5 = -2x

Розділимо обидві сторони на -2:

x = -5/2

Отже, при x = -5/2 функція y(x) = -2x - 4 має значення 1.