6.Чому дорівнює другий член нескінченно спадної геометричної прогресії, сума якої 16, а знаменник

0,5 ?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пояснення:

Другий член нескінченно спадної геометричної прогресії можна знайти за формулою:

b = a*r

де b - другий член, a - перший член, r - знаменник.

Також, для нескінченно спадної геометричної прогресії, сума якої відома, можна використовувати формулу для суми нескінченної геометричної прогресії:

S = a/(1-r)

де S - сума прогресії, a - перший член, r - знаменник.

У даному випадку, маємо суму прогресії S = 16 і знаменник r = 0,5. Підставляючи ці значення до формули для суми прогресії, отримуємо:

16 = a / (1 - 0,5)

16 = a / 0,5

a = 8

Тепер можна знайти другий член прогресії, підставивши знайдений перший член та знаменник до формули:

b = ar = 80,5 = 4