Знайти суму перших 12 членів арифметичної прогресії, якщо перший член дорівнює 17, а різниця

дорівнює -4.

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова София.

Ответ:    -60.

Объяснение:

Дано

a(n) - арифметичної прогресії

a(1) = 17;

d=-4.

********

s(12) = ?

Решение

s(n) = n*(a1+an)/2.

s(12) = 12*(a1+a12)/2.

a(n) = a1+(n-1)d.

a(12) = 17+(12-1)*(-4) = 17-(11*4) = 17-44 = −27.

s(12) = 12*(17+(-27))/2 = 12(-10)/2 = 6*(-10) = -60.

Отвечает Паутов Сергей.

Ответ:

S12=-60

Объяснение:

решение внизу