Укажіть які-небудь три розв'язки 1) x-y= 10; 2) x = 4y; рівняння: 3) 2x² + y = 20.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:

Розв'язки:

Объяснение:

1) x - y = 10
x = y + 10
Якщо y = 0, то x = 0 + 10 = 10. Отже, один розв'язок цієї системи рівнянь - (x, y) = (10, 0).

Якщо y = 5, то x = 5 + 10 = 15. Отже, інший розв'язок цієї системи рівнянь - (x, y) = (15, 5).


2) x = 4y
Якщо y = 2, то x = 4 * 2 = 8. Отже, один розв'язок цього рівняння - (x, y) = (8, 2)

3) 2x^2 + y = 20
Якщо x = 1, то 2 * 1^2 + y = 20, звідки y = 20 - 2 = 18. Отже, один розв'язок цього рівняння - (x, y) = (1, 18).

Якщо x = -2, то 2 * (-2)^2 + y = 20, звідки y = 20 - 8 = 12. Отже, інший розв'язок цього рівняння - (x, y) = (-2, 12).

Якщо x =3, то 2 * 3^2 + y = 20, звідки y = 20 - 18 = 2. Отже, ще один розв'язок цього рівняння - (x, y) = (3, 2).

Отже, три розв'язки системи рівнянь і рівняння вказані вище будуть:

x = 10, y = 0

x = 15, y = 5

x = 8, y = 2