Перший член геометричної прогресіїдорівнює 10 а другий 5. Чому дорівнює знаменник прогресії.​


Ответы на вопрос

Отвечает Краев Никита.

Відповідь:

q = \frac{1}{2}

Пояснення:

Дано:

b_{1} = 10

b_{2} = 5

Знайти:

q - ?

Розв'язок:

q = \frac{b_{n+1} }{b_{n} }

q = \frac{b_{2} }{b_{1} } = \frac{5}{10} = \frac{1}{2}