Установіть відповідність між початком речення (1-4) і його закінченням (А-Д) так, щоб утворилося

правильне твердження. 1 Різниця арифметичної прогресії – 5,5; – 0,5; 4,5; … дорівнює … 2 Перший член арифметичної прогресії a1; 2; – 2; … дорівнює … 3 Знаменник геометричної прогресії – 6; 3; – 1,5; … дорівнює … 4 Перший член геометричної прогресії b1; – 1; 2; … дорівнює … А – 0,5 Б 0,5 В – 5 Г 5 Д 6​

Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.

Ответ:

1) Г

2) Д

3) А

4) Б

Объяснение:

1) -0,5-(-5,5)=-0,5+5,5 = 5 (Г)

2) (Д)

-2-2=-4

а1+(-4) = а1 - 4 = 2

а1 = 2 + 4 = 6

3) q = -(3/6)= -(1/2) = -0,5 (A)

4) (Б)

q = (2/(-1)) = -2

b1 * (-2) = -1

b1 = (-1)/(-2) = 1/2 = 0,5