1. Функцію задано формулою у=8x-3. Визначте: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорів-

нює 2; 2) значення аргументу, при якому значення функції до- рівнює -19; 3) чи проходить графік функції через точку В(-2;-13).​

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Олег.

у = 8х - 3

1)

х = 2

у = 8×2 - 3 = 16 - 3 = 13

2)

у = - 19

8х - 3 = - 19

8х = - 19 + 3

8х = - 16

х = - 16 ÷ 8

х = - 2

3)

В (-2;-13)

8×(-2)-3 ≠ - 13

- 16 - 3 ≠ - 13

- 19 ≠ - 13

Ответ: нет