ОЧЕНЬ СРОЧНО 30 БАЛОВ ДАМ!Розв'яжіть рівняння способом додавання.7x-3y=1,-8x+5y=2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Слава.

7x - 3y = 1 \:  \:   |  \times 5 \\  - 8x + 5y = 2 \:  \: |  \times 3 \\  \\ 35x - 15y = 5 \\  - 24x + 15y = 6 \\  \\ 35x - 24x - 15y + 15y = 5 + 6 \\ 11x = 11 \\ x = 11 \div 11 \\ x = 1 \\  \\  - 8 \times 1 + 5y = 2 \\  - 8 + 5y = 2 \\ 5y = 2 + 8 \\ 5y = 10 \\ y = 10 \div 5 \\ y = 2

Ответ: ( 1 ; 2 )