Знайдіть значення м, при якому сума коренів рівняння 3х² +мх-2=0 дорів- нює 5. A -15 Б 15 B -5 Г 5

точний розв'язок!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Роман.

\displaystyle\bf\\3x^{2} +mx-2=0\\\\x_{1} + x_{2} =5\\\\Teorema \ Vieta \ : \ \\\\x_{1} +x_{2} =-\frac{m}{3} \\\\-\frac{m}{3} =5\\\\-m=15\\\\\boxed{m=-15}