Від пристані вниз річкою відплив пліт.Через 4 години слідом за ним вирушив човен ,власна швидкість

якого 8км/год.Човен наздогнав пліт через 2 години . Знайти швидкість течії річки та на якій відстані від пристані човен наздожене пліт. відповідь записати рівнянням до задачі (х км/год-швидкість течії) та значення швидкості і відстань

Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Злата.

Ответ:

4×3=12

9-4=5

12/5=2,4

2,4×9=21,6

проверка

4×2,4=9,6

9,6+12=21,6