Від пристані униз річкою відправили пліт,що рухався зі швидкістю 4 км/год . Через 3 години слідом

за ним вийшов човен , власна швидкість якого 9 км/год.Нф якій відстані від пристані човен наздожене пліт?

Ответы на вопрос

Отвечает Mytso Diana.

9+4=13 км/ч Скорость лодки по течению

4*3=12км проплыл плот за 3ч.

Пусть х ч. время через которое лодка догонит плот, тогда

4х+12=13х

13х-4х=12

9х=12

х=1,33ч

4х+12=4*1,33+12=17,32км расстояние от пристани на котором лодка догонит плот