Пожалуйста можно нормать ответить,тут надо зделать з помощю уравниние с X Байкер Дмитро з

Ужгорода до Львову ïде 9 годин а програміст Назар ту саму вiдстань на авто Tesla проїжджає за 7 годин. Знайти швидкість кожного, якщо швидкість байкера на 18км/год менша, ніж електромобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Тина.
Пусть х-скорость байкера, то скорость электромобиля-х+18км/ч

Вспомним формулу S=Vt, то получится

Sэ=(х+18)7=7х+126

Sб=9х

Так как они проехали одно расстояние можно прировнять:

9х=7х+126

9х-7х=126

2х=126

х=63км/ч (байкер)

х+18=63+18=81 км/ч (электромобиль)

Пошаговое объяснение: 63 км/ч и 81 км/ч


Отвечает Жданова Кристина.

Нехай х-швидкість байкера, швидкість електромобіля-х+18км/ч

Згадаймо формулу S=Vt, то вийде

Sе=(х+18)7=7х+126

Sб = 9х

Так як вони проїхали одну відстань можна прирівняти:

9х = 7х +126

9х-7х = 126

2х = 126

х = 63км/год (байкер)

х+18=63+18=81 км/год (електромобіль)

Відповідь: 63 км/год та 81 км/год