1.Перше число в 5 разів більше за друге. Знайдіть ці числа, якщо різниця першого числа і числа 9

дорівнює сумі другого числа і числа 11. 2.Велосипедист за 5 год проїжджає ту саму відстань, що мотоцикліст за 3 год. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість мотоцикліста, якщо відомо, що швидкість велосипедиста на 10 км/год менша, ніж швидкість мотоцикліста. 3.У двох кошиках 40 кг яблук. Якщо з другого кошика переставити до першого кошика 7 кг яблук, то в першому кошику стане яблук в 3 рази більше, ніж в другому. Скільки кілограм яблук у кожному кошику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

x - 2-е число.

5x-9=x+11

4x=11+9

x=20/4=5 -2-е число.

5·5=25 -1-е число.

2.

x - скорость мотоциклиста, км/ч.

5(x-10)=3x

5x-50=3x

2x=50

x=50/2=25 км/ч - скорость мотоциклиста.

25-10=15 км/ч - скорость велосипедиста.

3.

x - количество яблок в 1-й корзине, кг.

y - количество яблок во 2-й корзине, кг.

Система уравнений:

x+y=40; y=40-x

x+7=3(y-7)

x+7=3(40-x-7)

x+7=3(33-x)

x+7=99-3x

x+3x=92

x=92/4=23 кг яблок в 1-й корзине.

40-23=17 кг яблок во 2-й корзине.