Допоможіть розвязати текстову задачу "Від пристані униз річкою відправили пліт,що рухався зі

швидкістю 4 км/год. Через 3 год слідом за ним вийшов човен, власна швидкість якого 9км/год. На якій відстані від пристані човен наздожене пліт?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

4*3=12

9-4=5

12/5=2.4

2.4*9=21.6

проверка 4*2.4=9.6 9.6+12=21.6