На яке число треба помножити обидві частини другого рівняння системи, щоб дістати у рівняннях

протилежні коефіцієнти при змінній х: -2x+5y=14 x+2y=-6 с решением пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Валиева Катерина.

Лучшый ответ пж

Для отримання протилежних коефіцієнтів при змінній x потрібно помножити друге рівняння системи на (-2). Таким чином, ми отримаємо наступну систему рівнянь:

-2x + 5y = 14

-2x - 4y = 12

Тепер, якщо ми додамо ці два рівняння разом, то співвідношення при змінній x зникають і ми отримуємо:

y = 1

Тепер ми можемо підставити це значення y в одне з рівнянь і знайти значення x:

-2x + 5(1) = 14

-2x = 9

x = -9/2

Отже, розв'язок системи рівнянь:

x = -9/2, y = 1.