Як Знайти п'ятий член арифметичної прогресії, якщо а1=-10; d=2


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анжела.
За формулою аn=a1+d(n-1)
a5=-10+2(5-1)=-10+8=-2
Відповідь: -2