Y-2x=0x-y=-3Способом підбору швидко потрібно для контрольної​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербинин Дмитрий.

Для вирішення системи рівнянь методом підбору, спочатку виразимо y з другого рівняння:

x - y = -3

y = x + 3

Підставимо це значення y у перше рівняння:

y - 2x = 0

(x + 3) - 2x = 0

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

x + 3 - 2x = 0

-x + 3 = 0

x = 3

Тепер підставимо значення x у рівняння (2) для знаходження значення y:

x - y = -3

3 - y = -3

y = 6

Отже, розв'язок системи рівнянь:

x = 3, y = 6.