Різниця двох чисел 4 а їх сума 14 знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Вяземский Владик.

| - x

|| - (14 - x)

Перше число:

х-(14-х)=4

2х-14=4

2х=14+4

2х=18

х=18:2

х=9

Друге число:

14 - 9 = 5

Перше число: 5

Друге число: 9

В мене зараз ця тема;)