. Графіком функції у = kx + l е пряма, що проходить через точки M(4; -5) i N(-2; 7). Знайдіть k i

l.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чемеков Даниил.

Ответ:для знаходження коефіцієнтів k та l, необхідно використовувати координати точок M і N. Загальний вигляд рівняння прямої у = kx + l можна записати у вигляді:

(y - y₁) = k(x - x₁),

де x₁ та y₁ - координати точки M або N.

Тоді, підставивши координати точок M і N, отримаємо систему рівнянь:

(-5 - y₁) = k(4 - x₁),

(7 - y₁) = k(-2 - x₁).

Розв'язавши цю систему, отримаємо значення k та l:

k = (7 + 5 - x₁ - y₁) / (-2 - 4 + x₁ - x₁) = 2,

l = -5 - 4k = -5 - 4(2) = -13.

Отже, рівняння прямої, що проходить через точки M(4; -5) і N(-2; 7) має вигляд:

y = 2x - 13.

Объяснение:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!