ЯЯЯЯК МЕНІ ЗНАЙТИ знаменник геометричної прогресії якщо мені відомо тільки другий і п'ятий член

геометричної прогресіїїїїїїїїїї????????????? b2=27, b5=3. q-? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{b_{5} }=3 \atop {b_{2} =27}} \right. \\\\\\:\left \{ {{b_{1}\cdot q^{4}  }=3 \atop {b_{1}\cdot q =27}} \right. \\-------\\q^{3} =\frac{1}{9} \\\\\\q=\sqrt[3]{\frac{1}{9} } =\frac{1}{\sqrt[3]{9} }

Отвечает Климкин Никитос.

Ответ:

b2=b1×q

b5=b1×q⁴

b2÷b5=1÷q³

27÷3=1/q³

9=1/q³

q³=1/9

q=

Объяснение:странно,что не q²,проверь условие