Функцію задано формулою у = - 0,5х - 3. Знайти значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює 4. Виберіть одну відповідь: -3,5 -14 -6 14

Ответы на вопрос

Отвечает Ренц Александр.

\displaystyle\bf\\y=-0,5x-3\\\\y=4\\\\4=-0,5x-3\\\\0,5x=-3-4\\\\0,5x=-7\\\\x=-7:0,5=-14\\\\\\Otvet \ : \ x=-14