Один кілограм апельсинів дешевший, ніж один кілограм лимонів, на 1 грн. За 2 кг апельсинів і 3 кг

лимонів заплатили 28 грн. Скільки коштує 1 кг лимонів і скільки - 1 кг апельсинів?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

х гр. стоит 1 кг лимонов -

у гр. стоит 1 кг апельсинов

x-y=1

3x+2y=28

x=1+y

3(1+y)+2y=28

x=1+y

3+3y+2y=28

x=1+y

5y=28-3

x=1+y

5y=25

x=1ty

y=5

x=6(гр.)-стоит 1 кг лимонов

y=5(гр.)-стоит 1 кг апельсинов