Допоможіть В магазині забули апельсини та лимони . Після того як було подано 50% апельсинів ;

7&% лимонів, що в сумі становить 350кг, апельсинів залишилося у 4 рази більше ніж лимонів . Скільки кг апельсинів і лимонів завизли до магазину?В магазині забули апельсини та лимони . Після того як було подано 50% апельсинів ; 7&% лимонів, що в сумі становить 350кг, апельсинів залишилося у 4 рази більше ніж лимонів . Скільки кг апельсинів і лимонів завизли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Козубенко Матвей.
94*7=658кг мандаринов
94-16=78кг лимонов
94+658+78=830кг всего фруктов