За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 680 грн скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує

1 кг лимонів якщо 5 кг апельсинів дороще ніж 2 кг лимонів на 136 грн срочно нужен ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзоев Юрий.

Відповідь: лимони- 272, апельсини- 408

Пояснення:

1) 136 помножу на 2=272

2) 680-272=408

Отвечает Иванов Дмитрий.

Відповідь: лимон.-272

апел.- 408

136×2=272

680-272=408