За 5 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 31 грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує

1 кг лимонів, якщо 7 кг апельсинів дорожчі за 5 кг лимонів на 1 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочкин Кирилл.
{ 5x + 4y = 31
{ 7x - 5y = 1

12x - y = 32
y = 12x - 32

5x + 4*(12x - 32) = 31
5x + 48x - 128 = 31
53x = 159
x = 3              y = 12*3 - 32 = 4

Ответ: стоимость 1 кг апельсинов - 3 грн.; 1 кг лимонов - 4 грн.