ПИТАННЯ: 6/9 До кожного виразу (1-4) доберіть тотожно рівний йому вираз (А-Д) 1 (4x+y)(4x-y) 2

(x-4y)(x+4y) . 3 (x+4y)2 4 (x-4y)2 Обрані варіанти: Ax2+8xy+16y2 Б х2+16у2 Bх²- 16y2 Г 16x2-y2 Дx²-8xy+16y2 срочно пж пж

Ответы на вопрос

Отвечает Киржанова Полина.

Відповідь:

1. (4x+y)(4x-y) = A) Ax^2+8xy+16y^2

2. (x-4y)(x+4y) = C) x^2-16y^2

3. (x+4y)^2 = B) x^2+8xy+16y^2

4. (x-4y)^2 = D) x^2-8xy+16y^2