Розкладіть вираз на множники x^3 + 64y^3 2 бали (x + 4y)(x2 – 4xy + 16y2) (x + 4y)(x2 – 4x +

16y2) (x – 4y)(x2 + 4xy + 16y2) (x + 4y)(x2 – 8xy + 16y2) хелп плз треба вибрати 1 варіант 2 раз пишу

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Лиза.

Ответ:

(x+4y)(x^2-4xy+16y^2)

Объяснение:

Є формула a^3+b^3=(a+b)(a^2-ab+b^2)

В данном випадку a=x, b=4y

Первірка

(x+4y)(x^2-4xy+16y^2)=x^3-4x^2y+16xy^2+4x^2y-16xy^2+64y^3

Після скорочення однакових доданків з протилежними знаками отримаємо в результаті x^3+64y^3