Помогите с контрольной буду очень благодарен тому кто поможет! С пустим карманом не оставлю!

Знайдіть корінь рівняння 4x+5=17 А)1 Б)2 В)3 Г)4 Спростіть вираз (х2)(х2)3 А)х7 Б)х8 В)х9 Г)х12 А) 3х-8=11 Б) 3х-2=-5 В) 3х+1=-8 Г)3х+8=1 Серед наведених нижче рівнянь укажіть рівняння, коренем якого є число: -1 Виконайте множення одночлена на многочлен: (2х - 6) (-0,5х2) А)-х3-3х2 Б)-х3+3х2 В)х3-3х2 Г)х3+3х2 5. Спростіть вираз (х+2)(х-5)+3х А) х2+10 Б)х2-10 В)-х2-10 Г)х2-10 6. Піднесіть до квадрату (3х-4у)2 А) 3х2-12ху+4у2 Б)9х2-12ху+16у2 В) 9х2-24ху+16у2 Г) 9х2+24ху+16у2 Достатній рівень (3 бали) 7. Розкласти на множники: 8у3-27 8. Розв’яжіть рівняння: (y-2)(y+3) - (y-2)2=5 Високий рівень (3 бали) 9. Доведіть, що значення виразу 1150-1149-1148 ділиться на 109

Ответы на вопрос

Отвечает Шлыкова Валерия.
1)B
2)Г
3)нету примеров
4)А
5)Б
6)В
7)(2y-3)(4y/2+6y+9)
8)
y1 =  \frac{1 -  \sqrt{29} }{2} y2 =  \frac{1 +  \sqrt{29} }{2}
9)не ділиться націло