З двох міст ,відстань між якими 420км,виїхали на зустріч один одному два автомобілі.Якщо автомобілі

вирушать одночасно,то вони зустрінуться через 4 години .Якщо перший автомобіль вирушить на 4 год 12 хв раніше за другого,то зустріч відбудеться через 2 години після виїзду другого.Яка швидкість кожного автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Малик.

Відповідь:

420:4=105(км/год) - швидкість зближення

х км/год - швидкість І

у км/год - швидкість ІІ

4год 12хв=4,2год

4,2+2=6,2(год) - рухатиметься до зустрічі І автомобіль

2год рухатиметься ІІ автомобіль

х+у=105 }

6,2х+2у=420 }

х=105-у

6,2(105-у)+2у=420

651-6,2у+2у=420

4,2у=231

у=231:4,2

у=55(км/год) - швидкість ІІ

105-55=50(км/год) - швидкість І

думаю правильно