З пунктів А і В відстань між яким 400 км виїхали одночасно два автомобілі. Якщо автомобілі

рухаються на зустріч один одному, то вони зустрінуться через 2,5 години. Якщо вони рухатимуться в одному і тому ж напрямі, то автомобіль, який виїхав з А наздожене автомобіль, який виїхав з В через 20 год. Яка швидкість кожного автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Лия.

Ответ:

Скорость1 = 90, Скорость2 = 70

Объяснение:

Составляем систему уровнений:

2.5x+2.5y=400

20x-20y=400

Вынесим коэфициенты за скобы:

2.5(x+y)=400

20(x-y)=400

Поделим окончательное значение на коэфициенты и получем:

x+y=160

x-y=20

Способом сложения найдем x:

x+y+x-y=180

2x=180

x=90

И подставим это значение в любое из уровнений, и найдем у:

90-y=20

y=70