З пунктів А і В, відстань між якими 120 км, вирушають одночасно велосипедист і мотоцикліст. Якщо

вони будуть рухатисья назустріч один одному, то зустрінуться через 2 год. Якщо ж вони рухатимуться в одномі напрямі, мотоцикліст дожене велосипедиста через 4 год. Яка швидкість велосипедиста і яка - мотоцикліста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Никита.

без x

1)120:2=60(км/ч)-скорость сближения

2)120:4=30(км/ч)-разница между скоростями

3)60-30=30(км/ч)-скорость велосипедиста и мотоциклиста без разницы.

4)30:2=15(км/ч)-скорость велосипедиста

5)15+30=45(км/ч)-скорость мотоциклиста.