4⁄5 деякого числа становить 2⁄3. Знайди це числоОчень срочно!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Жансултанов Дамир.

Відповідь:

{x}=\frac{5}{6}

Покрокове пояснення:

Невідоме число - х

Складаємо рівняння:

\frac{4}{5} *{x} =\frac{2}{3}

Тепер розв'язуємо його:

\frac{4}{5} *{x} =\frac{2}{3} \\4{x}=\frac{10}{3} \\{x}=\frac{5}{6}