1)Чи є взаємно простими числа 14 та 12? * такні2)Чи є взаємно простими числа 4 та

13? *такні3)Знайди НСД чисел 33 та 44 *4)Знайди НСД(66, 90) 5)Знайди НСК 13 та 39 *6)Знайди НСК(15, 35) *7)Знайди НСД(84, 462) *8)Знайди НСК(48, 80) *9)Знайди НСД(126, 180, 210) *10)Знайди НСК(90, 150, 210) *​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Богдан.

Ответ:

1) нет

2) да

3) 11

4) 6

5) 13

6) 5

7) 42

8) 16

9) 6

10) 30

Пошаговое объяснение:

3) 33 = 11*3

44 = 11*4

11

4) 66 = 2*11*3

90 = 3*3*2*5

3*2 = 6

5) 13 = 13 *1

39 = 13*3

13

6) 15 = 3*5

35 = 5*7

5

7) 84 = 2*2*3*7

462 = 2*3*7*11

7*7 = 42

8) 48 = 2*2*2*2*3

80 = 2*2*2*2*5

16

9) я не знаю как это написать, потому повертье на слово

10) 90 = 3*3*5*2

150 = 5*2*3*5

210 = 5*2*7*3

30