Доданки 5 і 6,знайди суму; зменш на 2; збільш на 4; зменш на 5; знайди попереднє число; знайди суму

цього числа і 4; знайди різницю отриманого числа і 3; збільш на 6; знайди наступне число; воно - зменшуване, від,ємник 6, знайди різницю; знайди наступне число.

Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.
5+6=11-2=9+4=13-5=8
7+4=11-3=8+6=14
15-6=9
будет 10