5.розвяжіть рівняння(2x-3)²=4x(x-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

Почнемо з розкриття квадрату в лівій частині:

(2x-3)² = (2x)² - 2(2x)(3) + 3² = 4x² - 12x + 9

Розкриємо дужки в правій частині:

4x(x-2) = 4x² - 8x

Тепер можемо записати рівняння у вигляді:

4x² - 12x + 9 = 4x² - 8x

Скоротимо спільні доданки:

-12x + 9 = -8x

Перенесемо всі доданки з x на одну сторону:

-12x + 8x = -9

-4x = -9

x = 9/4

Таким чином, розв'язок рівняння: x = 9/4.

Объяснение:

Отвечает Гулиев Артём.

Объяснение:

(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)