СРОЧНО ДАМ 50 БАЛОВ.Чи с число 5 коренем рiвняння: 2) 4x=20? 1) x + 3 = 7;​


Ответы на вопрос

Отвечает Мушнина Арина.

\displaystyle\bf\\1)\\\\x=5 \ -?\\\\x+3=7\\\\5+3=7\\\\8=7 \ - \ neverno

Ответ :  не является

\displaystyle\bf\\2)\\\\x=5 \ -?\\\\4x=20\\\\4\cdot 5=20\\\\20=20 \ - \ verno

Ответ : является

Отвечает Тихая Александра.

Ответ:5 + 3 = 8Отримане значення 8 не дорівнює правій частині рівняння 7, тому число 5 не є розв'язком цього рівняння.Для перевірки чи є число 5 розв'язком рівняння 4x = 20, підставимо його замість x:4 * 5 = 20Отримане значення 20 дорівнює правій частині рівняння 20, тому число 5 є розв'язком цього рівняння.

Объяснение: